Дата: 1 листопада 2021 о 08:52, Оновлено 10 січня о 18:58

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно, з 25 листопада по 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. З метою формування в свідомості школярів нетерпимого ставлення до насильства учні Біжівської гімназії створили соціальний ролик.

Всесвітній день Доброти

13 листопада - Всесвітній день доброти.

Година спілкування для учнів 1-4 класів "Даруй добро". Мета заходу: розширювати поняття учнів про доброту і красу людської душі; розвивати почуття відповідальності за свої вчинки і викликати бажання творити добро та бути милосердними; виховувати поняття гідності, чуйності, доброти, любові до ближнього.

Девіз: Твори добро завжди і всюди! Нехай тебе шанують люди

10.10.2023.

Всесвітній день психічного (ментального) здоров'я

10 жовтня – Всесвітній День психічного (ментального) здоров’я

Щорічно 10 жовтня у світі відзначається Всесвітній День психічного здоров’я. Психічне (ментальне) здоров’я є невід’ємною частиною і найважливішим компонентом здоров’я. Воно визначається як стан благополуччя, при якому кожна людина може реалізувати свій творчий хист і власний потенціал, протистояти звичайним життєвим стресів, продуктивно і плідно працювати і робити внесок в життя своєї спільноти.

Практичний психолог Біжівської гімназії організувала та провела квест-гру «Моє психічне (ментальне) здоров’я». Під час заняття учні ознайомились з поняттям «ментальне здоров’я», склали портрет психічно здорової людини, розробили поради для збереження та зміцнення власного психічного здоров’я,та виконали руханку під вірш, розроблену дитячою психологинею Світланою Ройз, яку представив Олександр Педан.

Програма ментального здоров'я "Ти як?"

Ментальне здоров'я

6 порад, як пережити критичний період так, щоб зберегти душевні сили

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ, ЯК ПЕРЕЖИТИ ДНІ ВИМУШЕНОГО КАРАНТИНУ З РОДИНОЮ

Презентація на тему:

Протидія домашньому насиллю в умовах пандемії

16.11.2021

У рамках відзначення Міжнародного дня Толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу в нашій школі проходив Тиждень  толерантності "Толерантність- шлях до порозуміння". План проведення тематичного тижня насичений і різноманітний.

Акція " Запали вогник толерантності"

8.02.2022

В ​Біжівському НВК  була проведена виховна година "Безпечний інтернет та соціальні мережі" з метою розширити та поглибити знання про безпечний інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в інтернеті і про шляхи їх подолання.